Equip de Govern

Traducció no oficial gentilesa de Google

Ets a: Inici > L'Ajuntament > Organització Política > Equip de Govern

Equip de Govern

Pere Regull

 Pere Regull i Riba (PDeCAT) 
Alcalde-President
pregull@vilafranca.cat

Alcaldia
Comunicació

 











Francisco Romero

 Francisco Romero i Gamarra (PSC)
Primer Tinent d'Alcalde
Tinent d'Alcalde d'Acció Territorial i Serveis Urbans
fromero@vilafranca.cat

Regidor de:
Planificació, Innovació i Acció Territorial
Aureli Ruiz Aureli Ruiz i Milà (PDeCAT)
Segon Tinent d'Alcalde
Tinent d'Alcalde de 
Serveis Centrals 
i Hisenda
aruiz@vilafranca.cat

Regidor de:
Serveis Centrals
Hisenda
   
   
Josep M Martí Josep M. Martí i Ràfols (PDeCAT)
Tercer Tinent d'Alcalde
jmmarti@vilafranca.cat 

Regidor de:
Territori, Serveis Urbans i Medi Ambient
Habitatge
Protecció Civil
Ramon Zaballa Ramon Zaballa i Serra (PSC)
Quart Tinent d'Alcalde
Tinent d'Alcalde de 
Serveis a les Persones i Promoció Social
rzaballa@vilafranca.cat 

Regidor de:
Benestar Social
   
   
Joan M Montfort Joan M. Montfort 
i Guasch
(PDeCAT)
Cinquè Tinent d'Alcalde
Tinent d'Alcalde de Desenvolupament 
Econòmic i Projecció 
Exterior
jmmontfort@vilafranca.cat

Regidor de:
Promoció econòmica i ocupació
Seguretat Ciutadana
Xell Montserrat Meritxell Montserrat i Mestres (PDeCAT)
Regidora
mmontserrat@vilafranca.cat

Regidora de:
Ensenyament
Relacions internacionals
   
   
Dolors Rius M. Dolors Rius i Marrugat (PDeCAT)
Regidora
drius@vilafranca.cat 

Regidora de:
Promoció turística

Anna Doblas

 Anna Doblas i Ruiz (PDeCAT)
Regidora
adoblas@vilafranca.cat

Regidora de:
Esports
Salut i Consum
 
 

Raimon Gusi

 Raimon Gusi i Amigó (PDeCAT)
Regidor
rgusi@vilafranca.cat 

Regidor de:
Cultura
Gent gran

Montse Arroyo

 Montse Arroyo i Ferrando (PSC)
Regidora
marroyo@vilafranca.cat

Regidora de:
Igualtat
Solidaritat i Cooperació
 
 
Miquel Medialdea Miquel Medialdea i Guijo (PSC)
Regidor
mmedialdea@vilafranca.cat

Regidor de:
Joventut
Participació i Voluntariat
   





































































Més informació:
Acord de Govern 2015-2019 (pdf)
Organigrama municipal de l'Ajuntament de Vilafranca del Penedès (pdf)

© 2007 Ajuntament de Vilafranca del Penedès
C/ Cort, 14 - 08720 Vilafranca del Penedès Tel. 938920358
Última actualització: 30/05/2017


Segueix-nos a :